قیمت انواع لوله پلی اتیلن – فروشگاه ساختمان من

آگاهی از قیمت انواع لوله و اتصالات آبرسانی پلی اتیلن برای هر خریداری مهم است. این لوله ها در صنعت ساختمان سازی کاربرد زیادی دارند و با توجه به مشخصات خود دارای قیمت‌های متنوعی هستند. برای همین است که فروشنده ها باید تمام تلاش خود را برای اطلاع رسانی به خریداران محترم به کار گیرند.

فروشگاه ساختمان من به عنوان یکی از تامین کننده های انواع لوله آب و اتصالات سیستم های لوله کشی همواره تلاش می کند تا به روزترین قیمت انواع لوله پلی اتیلن را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. خریداران می توانند هر زمان که نیاز داشتند با فروشگاه ساختمان من تماس بگیرند تا از این قیمتها آگاهی پیدا کنند.

ما در این متن سعی می کنیم تا شما را با انواع لوله پلی اتیلن و مشخصات آن ها به طور کلی آشنا کنیم. هم چنین تلاش خواهیم نمود تا به مصارف این لوله ها در پروژه های انتقال آب، فاضلاب و نیز در گازرسانی و به عنوان عایق اشاره کنیم.

آشنایی با انواع لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن که از مواد پلیمری ساخته می شوند به دلیل کاربرد فراوان خود در سایزهای مختلفی تولید می شوند. قبل از این که در مورد قیمت انواع لوله پلی اتیلن صحبت کنیم لازم است تا کمی بیشتر با این محصولات آشنا شوید.

این لوله ها در سایز کمتر از یک اینچ برای انتقال آب در سیستمهای آّرسانی وجود دارند. هم چنین امکان خرید آن ها در اندازه های بسیار بزرگتر تا سایز ۲۴ اینچ نیز وجود دارد. برای همین است که مبلغ مورد نیاز برای خرید آن ها در محدوده قیمتی گسترده ای در نوسان است.

با توجه به تنوع اندازه های لوله پلی اتیلن کاربردهای آنها هم بسیار زیاد است. به گونه ای که گفته می شود لوله های پلی اتیلن با توجه به مشخصات و کاربرد خود به بیش از ۲۵ نوع تقسیم می شوند. هر یک از آن ها نیز باید در مکان و موقعیت خاصی مورد استفاده قرار گیرد.

اگر چه ما در مور انواع لوله پلی اتیلن و ویژگی و کاربردهای آن ها در ادامه صحبت خواهیم کرد. اما با توجه به تنوع بالای محصولات برای اطلاعات بیشتر با فروشگاه ساختمان من تماس بگیرید.

تاثیر مواد اولیه بر قیمت انواع لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن با استفاده از انواع مواد اولیه ساخته می شود. این مواد اولیه شامل مواد PE100 ، PE63 و PE80 هستند. برای همین هم قیمت انواع لوله پلی اتیلن متفاوت خواهد بود.

قیمت انواع لوله پلی اتیلن PE100 ، PE63 و PE80

باید توجه داشته باشید که کلمه مخفف PE در واقع از کلمه Polyethylene گرفته شده است که به فارسی پلی اتیلن خوانده می شود. اعداد ۶۳، ۸۰ و ۱۰۰ نیز که در کنار PE دیده می شوند معرف ماده اولیه مورد استفاده در ساخت لوله هستند.

این مواد اولیه تاثیر زیادی بر قیمت دارند. در گذشته بیشتر لوله های پلی اتیلن PE63 مورد استفاده بودند. اما در حال حاضر استفاده از آن ها تقریبا منسوخ شده است.

پس از لوله پلی اتیلن PE63 بود که لوله های پلی اتیلنی ساخته شده با ماده اولیه PE80 عرضه شدند. این لوله ها دارای کیفیت بالاتر و ویژگی های مناسب تری هستند. برای همین بیشتر مورد توجه قرار گرفتند.

با پیشرفت فناوری ما شاهد استفاده از PE100 در ساخت لوله های پلی اتیلن بودیم. لوله پلی تیلن PE100 به دلیل این که دارای گرید بالاتری است قیمت بالاتری دارد.

می توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در لوله پلی اتیلن PE100 ، PE63 و PE80 با فروشگاه ساختمان من تماس بگیرید.

قیمت انواع لوله پلی اتیلن آب و فاضلاب

علاوه بر مواد اولیه مورد استفاده در ساخت انواع لوله، کاربرد آن ها نیز بر قیمت محصولات تاثیر گذار است. برای همین قیمت انواع لوله پلی اتیلن مورد استفاده برای انتقال آب یا فاضلاب با هم تفاوت دارند.

لوله های پلی اتیلن مورد استفاده برای انتقال آب و فاضلاب از پر کاربردترین لوله های پلی اتیلنی در ساختمان ها و پروژه های مختلف هستند. اگر به دنبال قیمت انواع لوله پلی اتیلن مناسب برای انتقال آب و فاضلاب هستند. باید بدانید که این لوله ها با توجه به آنچه در بخشهای قبل گفته شد دارای تنوع بسیار بالایی از نظر گرید (مواد اولیه مورد استفاده در ساخت) و اندازه یا سایز خود هستند.

مواد اولیه ذکر شده در بالا یعنی مواد PE100 ، PE63 و PE80 نقش اساسی در قیمت لوله انتخابی شما دارند. در عین حال سایز لوله نیز نقش تعیین کننده ای در قیمت انواع لوله پلی اتیلن دارد. مشورت با فروشنده ها می تواند در هر زمانی به شما کمک کند تا قیمتهای به روز را به دست آورید.

قیمت انواع لوله پلی اتیلن فشار قوی

در مواردی کیفیت لوله اهمیت بسیار بیشتری در مقایسه با قیمت آن دارد. به خصوص لوله هایی که برای آبرسانی فشار قوی استفاده می شوند باید دارای کیفیت بالایی باشند.

قیمت انواع لوله پلی اتیلن فشار قوی به طور معمول بالاتر است. زیرا که برای این مصارف باید لوله پلی اتیلن مربوطه را با کیفیت بالا از نوع ای یا بی (گرید A یا (B انتخاب کنید.

این گرید ها به دلیل کیفیت بالاتر خود در برابر ترکیدگی مقاوم هستند. برای همین از هدر رفتن سرمایه شما در اثر نشت آب فشار قوی جلوگیری می کنند.

ما در این بخش این مطلب را مورد تاکید قرار دادیم. شما هم حتما باید در انتخاب لوله پلی اتیلن فشار قوی این نکته را در نظر بگرید. زیرا که کیفیت پایین لوله فشار قوی باعث ترکیدگی آن و وارد آمدن خسارات جبران پذیر به تاسیسات انتقال آب و تاسیسات ساختمانی خواهد شد.

قیمت انواع لوله پلی اتیلن گازی

از لوله های پلی اتیلن علاوه بر انتقال آب و فاضلاب در مصارف دیگر نیز استفاده می شود. شاید بدانید که می توان از انواع خاصی از لوله های پلی اتیلن در سیستم گازرسانی استفاده نمود.

با توجه به این که این لوله ها با استاندارد های تدوین شده برای گازرسانی سازگار هستند استفاده از لوله پلی اتیلن گازی برای این کاربردها بلامانع است.

لوله های پلی اتیلن مورد استفاده برای گاز رسانی نیز مانند لوله های انتقال آب در سایز های مختلفی تولید می شوند. همه آن ها نیز باید با استاندارد های مربوطه مانند استاندارد SDR 11 و SDR 13.6 سازگار باشند.

قیمت انواع لوله پلی اتیلن گازی با توجه به سایز آن بسیار تفاوت خواهد داشد. به گونه ای که سایز بزرگ لوله پلی اتیلن گازی چندین برابر قیمت بالاتری نسبت به سایز کوچک تر لوله های پلی اتیلن گازی دارد. در زمان خرید توجه کنید که به دلیل تفاوت در سایز یا قطر هر یک از این لوله ها کاربرد آن ها نیز بسیار متفاوت است.

قیمت انواع لوله پلی اتیلن کابلی

از لوله های پلی اتیلن به عنوان محافظ یا عایق نیز به وفور استفاده می شود. برای همین قیمت انواع لوله پلی اتیلن کابلی نیز برای استفاده در پروژه های برق رسانی یا کاربردهای دیگر مهم است.

شما می توانید در صورت نیاز به هر یک از این محصولات با تماس با فروشگاه ساختمان من قیمت به روز محصولات را دریافت کنید.

سخن پایانی

آگاهی از به روزترین قیمت لوله پلی اتیلن می تواند به شما کمک کند تا بهترین فروشنده را برای خرید محصول مورد نیاز خود انتخاب کنید.

سایز لوله پلی اتیلن را به طور معمول بر حسب میلیمتر که یک استاندارد بین المللی است بیان می کنند. اما در بسیاری از موارد این سایز بر حسب اینچ در بازار بیان می شود.

شما می توانید با توجه به مطالب گفته شده و کاربرد مورد نیاز خود قیمت محصول مورد نیاز خود را از ما بخواهید. فروشگاه شاختمان من اماده است تا هر گونه همکاری را با شما در ارائه به روزترین قیمتها به عمل آورد.

می توانید هر زمان نیاز داشتید با ما در فروشگاه من تماس بگیرید تا آخرین قیمت ها را در اختیار شما قرار دهیم. البته توصیه می کنیم قبل از تماس با انواع محصولات پلی اتیلن آشنایی حاصل کنید. پس از آن با انتخاب محصول مناسب با کاربرد خود، قیمت انواع لوله پلی اتیلن را از ما استعلام کنید.

مدیریت فروشگاه حاضر به ارائه هر گونه مشاوره برای انتخاب بهترین محصول با توجه به نیاز شما خواهد بود. امیدورایم در یک تعامل سازنده در آینده نزدیک تجربه خوبی از خرید از فروشگاه ساختمان من داشته باشید.

در صورت نیاز به آشنایی بیشتر با عوامل تاثیرگذار بر کیفیت پلی اتیلن و مصارف آنها می توانید به نوشته هاتی دیگر سایت مراجعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۶ میانگین: ۴.۷]

2 دیدگاه در “قیمت انواع لوله پلی اتیلن – فروشگاه ساختمان من

 1. اتصال گستر گفته:

  مشاوره تلفنی عالی و با اخلاق و محصولات با کیفیت شما رو از سایر فروشگاههای مشابه متمایز کرده
  قطعا شمارو به بقیه معرفی خواهیم کرد.

  • ساختمان من گفته:

   خیلی خوشحالیم که تونستیم نظر شما رو جلب کنیم
   مطمئنا پیشنهاد، انتقاد و نظر شما باعث هر چه بهتر شدن گروه ساختمان من میشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *