لوله و اتصالات پنج لایه ایزوپایپ

لیست قیمت لوله و اتصالات پنج لایه ایزو پایپ، ایزوپایپ نیز همانند شرکت های دیگر تولید کننده لوله و اتصالات پنج لایه همچون نیوپایپ و سوپرپایپ، به تولید این اجناس مشغول است. ایزوپایپ از شرکت های قدیمی این عرصه از محصولات می باشد که در ادامه به توضیحاتی از این شرکت می پردازیم:

ایزوپایپ

بنر لوله و اتصالات پنج لایه ایزوپایپ

ایزوپایپ نام تجاری شرکت سهامی خاص است ، با نام ثبتی ” انتقال بهینه سیالات ” که تحت قوانین بازرگانی جمهوری اسلامی ایران و مفاد اساسنامه آن اداره می شود. این شرکت در تاریخ ۱۸ دیماه ۱۳۷۴ خورشیدی با شماره ۶۱۸ برای مدت نامحدود به ثبت رسیده است .

آغاز کار ایزوپایپ

کار خود را با تولید بی سابقه نوار تفلون در سطح کشور آغاز و در سال ۱۳۷۹ ، تولید لوله های ۵لایه در دو نوع PERT و PEX را به فعالیت خود افزود ، به دنبال آن اتصالات رزوه ای را عرضه نمود ، سپس اتصالات پرسی را در لیست تولیدات خود قرار داد ولی این نوع اتصالات به ابزار کار مخصوص نیاز داشت که در دسترس تمام مجریان لوله کشی نبود ، این موضوع کارشناسان شرکت را بر آن داشت تا کار را برای مجریان تاسیسات راحت تر و برای مصرف کنندگان کم هزینه تر کنند ، به دنبال این هدف مهندسین توانمند ایزوپایپ با تحقیق و زحمت فراوان دو نوع جدید اتصالات با نام های ” کوپلی و کلمپی ” را ابداع نمودند .

 

مزیت لوله و اتصالات پنج لایه ایزوپایپ

مزیت این اتصالات نسبت به انواع قبلی این است که به راحتی و با ساده ترین ابزار کار قابل استفاده هستند ضمنا زمان کمتری صرف اجرای کار می شود ، ساختار این نوع اتصالات به گونه ای طراحی شده که با جایگزین کردن یک قطعه اتصال جدید به جای ۴ قطعه اتصال از انواع قبلی با همان کاربرد ، مصرف فلز گرانبهائی همچون برنج (تشکیل شده از ۵۸% مس ، ۳۷% روی و ۵% دیگر فلزات) را به حداقل می رساند به گونه ای که مصرف این فلز گرانبها به کمتر از نصف کاهش میابد و این گامی در جهت مصرف بهینه فلزات بود که ایزوپایپ پیمود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۴.۳]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *